Вітаємо


Вітаємо із Днем захисту дітей!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

                                                   З повагою С.І. Сидоренко


Вітання до Дня Перемоги
 

Дорогі ветерани, учасники та діти війни! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменною датою – 75-ою річницею Великої Перемоги. Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Дорогі ветерани, учасники та діти війни, односельці! Бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою сільський голова Сергій Сидоренко та депутатський корпус сільської  ради.

 


Шановні учасники – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

  Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших    співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

    Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої  техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм,  самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

    Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого  району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-  кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати  наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду; тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

    Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою С.І. Сидоренко!


ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

З повагою С.І. Сидоренко


Любі жінки!

 Вітаю вас з ніжним весняним святом 8 березня. Ви - втілення  турботи, уособлення тепла і затишку. Поруч з вами завжди  панує аура доброти і ніжності. Ви служите для нас джерелом  натхнення і піднесених почуттів. Немає нічого більш дорого і  святого в світі, ніж жінка, що дала життя. Нехай у вашій душі  завжди буде весна. Щастя, любов і удача хай не покидають вас  ніколи!

З повагою С.І. Сидоренко


Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.
 
З повагою С.І. Сидоренко

 

Шановні жителі села Базилівщина!
Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 
Цей рік був неодзнозначним, сповненим різних подій, викликів та випробувань.
Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі. Всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. 
Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!
Щиро і сердечно бажаю кожному з Вас, здоров'я і щастя, добра і надії, справдення світлих мрій та сподівань.
З Новим роком, з Різдвом Христовим!

 З повагою С.І. Сидоренко


Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців нашого села. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та успіхів!

 

 


  День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

                             Хай доля ласкава буде у вас,
                             дарує щасливі літа,
                             здоров’я міцного, чистого неба 
                         і просто людського тепла.
                              Щоб ваше село розросталось і квітло   
                              завжди щоб дзвеніла тут пісня крилата,
                              гули новосілля, весілля, родини 
                                                                                        і радості й щастя було у вас багато.     
                                                                                       Щоб кожному з вас усміхалася доля, 
                                                                                Господь дарував наснагу і сили.
                                                                                     Щоб ви проживали  у дружному колі
                                                                                     і  працею славили ваші родини.

 


 

Шановні односельці!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніше вітання і побажання.Від щирого серця й від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, достатку, миру і щедрої долі, успіху, сили та наснаги у всіх Ваших починаннях. Нехай любов до Батьківщини і мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім'я України. Щоб кожен день Вашого життя наповнювався радістю, теплом та новими здобутками, а Ваші добрі справи примножували славу рідної України.

Зі святом Незалежності!


День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Молодість – безцінний дар природи. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 З повагою С.І. Сидоренко


 

 

Логін: *

Пароль: *