Із матеріалів 36 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

20 грудня 2017 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  36 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 11 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про затвердження Програм Базилівщинської сільської ради на 2018 рік.
  2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Базилівщинської територіальної громади на 2018 рік.
  3. Про затвердження плану роботи Базилівщинської сільської ради на 2018 рік.
  4. ро затвердження штатного розпису сільської ради на 2018 рік.
  5. Про затвердження «Положення про преміювання, встановлення надбавок та доплат, надання матеріальної допомоги працівникам Базилівщинської сільської ради».
  6. Про оплату праці сільського голови Сидоренка С.І. на 2018 рік.
  7. Про затвердження сільського бюджету на 2018 рік.
  8. Про організацію громадських робіт у 2018 році.
  9. Про виділення субвенції на утримання комунального закладу Машівський районний трудовий архів.
  10. Про виділення субвенції на утримання фахівця із соціальної роботи.
  11. Про виділення субвенції на підвіз дітей до школи.
  12. Про виділення субвенції на оздоровлення дітей ДНЗ «Ромашка» та Базилівщинської ЗОШ І-ІІ ст.
  13.  Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  14. Про продовження договору оренди нежитлового приміщення Базилівщинської АЗПСМ.
  15. Про продовження договору оренди частини нежитлового приміщення для сільської бібліотеки.
  16. Про продовження договору оренди частини нежитлового приміщення для Базилівщинського сільського Будинку культури.
  17. Про проведення попередньої оплати товарів, робіт та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2018 році.
  18. Про затвердженняпереліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для засуджених до покарань у виді громадських робіт на території Базилівщинської сільської ради на 2018 рік.
  19. Про виділення коштів на нове будівництво вуличного електроосвітлення по вулицях Лесі Українки, Берегова та між вулицями Шевченка й Червоне Село в с. Базилівщина.
  20. Про виділення коштів на капітальне будівництво водогону по вулицях Берегова, Червоне Село, Миру, Шевченка в с. Базилівщина.
  21. Про виділення коштів на капітальне будівництво автомобільної дороги по вулиці Незалежності, між вулицями Незалежності та Лесі Українки в с. Базилівщина.
  22. Про виділення коштів на оплату громадськийробіт у 2018 році.