Вітання учасників та дітей війни до Дня пам'яті та примирення та 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Базилівщинська сільська рада та Спільне підприємство "Полтавська газонафтова компанія" вітають жителів села Базилівщина - учасників Другої світової війни з Днем пам'яті та примирення та 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щиро вітаємо наших героїв, зичимо їм міцного здоров'я. Ми пам'ятаємо, ми безмежно вдячні ! І хочемо щоб ви це знали та відчували нашу вдячність.

Тому СП "ПГНК" передала благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів для п'яти учасників війни, а сільська рада зі свого боку виділила матеріальну допомогу для 65 жителів села (дітей та учасників війни).