Із матеріалів 34 позачергової сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

04 грудня 2017 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  34 позачергова сесія 7  скликання, присутніми на якій були 10 із 12 обраних депутатів. На пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про виділення коштів на придбання матеріалів для ремонту та обслуговування вуличного електроосвітлення.
  2. Про виділення коштів на придбання труби для капітального будівництва водогону в с. Базилівщина по вулицях Берегова та Шевченка.
  3. Про затвердження кошторисної документації та виділення коштів на поточний ремонт зали засідань у приміщенні Базилівщинської сільської ради.
  4. Про внесення змін до рішення сесії від 18 липня 2017 року.
  5. Про надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям до новорічних свят.
  6. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  7. Про преміювання сільського голови за сумлінне виконання обов’язків а з нагоди новорічних свят.
  8. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2017 рік.
  9. Про розгляд заяви Перетятька В.В.
  10. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Бунасу О.Е.
  11. Про виділення коштів на придбання новорічних подарунків дітям дошкільного віку, які не відвідують дитячий садок.