Із матеріалів 37 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

26 січня 2018 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  37 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 9 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про виділення субвенції Базилівщинській ЗОШ та ДНЗ «Ромашка».
  2. Про виділення субвенції для підстанціїЕМД Машівського району.
  3. Про виділення субвенції Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району для надання соціальних послуг Заєць Л.С.
  4. Про розгляд заяви адміністрації ДНЗ «Ромашка».
  5. Про внесення змін до Програми «Розвиток культури та проведення свят».
  6. Про затвердження схеми тарифних ставок працівників КП «Базилівщинське ЖКГ» за окремими професіями, видами робіт та підгалузями з 01.01.2018р.
  7. Про затвердження кошторису та виділення коштів на поточний ремонт зали засідань (покриття підлоги лінолеумом) у приміщенні Базилівщинської сільської ради.
  8. Про виділення коштів на розроблення генерального плану села Базилівщина.
  9. Про виділення коштів на придбання принтерів для Базилівщинської сільської ради.
  10. Про погодження надання гірничого відводу ГПУ «Полтавагазвидобування» для розробки Машівського родовища.
  11. Про виділення коштів на отримання комплексних юридичних послуг.
  12. Про надання матеріальної допомоги Ігнатовій С.І.
  13. Про надання матеріальної допомоги Очкас С.М.
  14. Про надання матеріальної допомоги Рябокінь Л.Г.
  15. Про надання матеріальної допомоги Гарбузу І.А.
  16. Про надання матеріальної допомоги Шапаренко Л.М.
  17. Про надання матеріальної допомоги Солонарю В.В.
  18. Про надання матеріальної допомоги Сидоренку Г.В.
  19. Про надання матеріальної допомоги Бандаренко Н.П.
  20. Про надання матеріальної допомоги Кім Михайлу
  21. Про надання матеріальної допомоги Сідак Н.Ф.
  22. Про надання матеріальної допомоги Череднику В.С.
  23. Про надання матеріальної допомоги Батрак С.В.
  24. Про надання матеріальної допомоги Герасименку О.М.
  25. Про надання матеріальної допомоги Авіловій Н.А.
  26. Про надання матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  27. Про роботу зі звернення громадян по Базилівщинській сільській раді за ІІ півріччя 2017 року.
  28. Про звіт Базилівщинського сільського голови про роботу Базилівщинської сільської ради та виконавчого комітету сільської ради за 2017 рік.
  29. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік.
  30. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Базилівщинської територіальної громади за 2017 рік.
  31. Про передачу майна комунальної власності Базилівщинської територіальної громади в оперативне управління.
  32. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  33. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  34. Про направлення вільних лишків до спеціального фонду на придбання труби для капітального будівництва водогону в с. Базилівщина.
  35. Про надання матеріальної допомоги Бейдик Л.М.
  36. Про виділення коштів на будівництво вуличного електроосвітлення в с. Базилівщина.