Із матеріалів 30 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

15 вересня 2017 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  30 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 8 із 12 обраних депутатів. На пленарне  засідання  були запрошені головний бухгалтер та спеціаліст-землевпорядник Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

Про розгляд клопотання директора Комунального підприємства «Базилівщинське житлово-комунальне господарство».

Про затвердження цін домовленості/тарифів з централізованого водопостачання.

Про затвердження цін домовленості за комунальні послуги КП «Базилівщинське ЖКГ».

Про надання дозволу КП «Базилівщинське ЖКГ» на оренду автомобіля та погодження виділення коштів на орендну плату і пальне.

Про виділення субвенції Базилівщинському СБК.

Про затвердження Програми «Розвиток екстренної медичної допомоги по Базилівщинській сільській раді Машівського району на 2017-2021 роки» та виділення субвенції для підстанції ЕМД Машівського району.

Про затвердження Програми «Сприяння Базилівщинською сільською радою територіальній обороні Машівського району на 2017 рік» та виділення коштів на її виконання у 2017 році.

Про виділення коштів на заміну вікон у приміщенні Базилівщинської сільської ради.

Про виділення коштів на придбання монітора для відеоспостереження.

Про виділення коштів на придбання пального для службового автомобіля Базилівщинської сільської ради.

Про виділення коштів на діагностування та програмування багатотарифних приладів обліку.

Про виділення коштів на придбання таймерів для вуличного електроосвітлення та супутніх матеріалів для їх встановлення.

Про виділення субвенції на утримання спеціаліста по інформуванню стосовно порядку отримання житлових субсидій.

Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2017 рік.

Про виділення коштів на виготовлення проектної документації на свердловину «школа» (по вулицях Лесі Українки та Володимирівська с. Базилівщина Машівського району Полтавської області).

Про виділення коштів на виготовлення проектної документації по КТП-372 та КТП-9 в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області.

Про надання матеріальної допомоги учасникам АТО.

Про надання матеріальної допомоги Дуднику О.В.

Про надання матеріальної допомоги Литвин Л.І.

Про надання матеріальної допомоги Порохні І.Г.

Про надання матеріальної допомоги Мотієнко Г.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шаповал Ларисі Володимирівні на території с. Базилівщина. (для ведення ОСГ)

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини с. Базилівщина, вул. Лесі Українки, 27.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини с. Базилівщина, вул. Шевченка, 86.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини с. Базилівщина, вул. Володимирівська, 30.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік за рахунок цільових коштів.

Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.