Вітаємо

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців нашого села. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та успіхів!

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Хай доля ласкава буде у вас,
                             дарує щасливі літа,
                             здоров’я міцного, чистого неба
                         і просто людського тепла.
                              Щоб ваше село розросталось і квітло
                              завжди щоб дзвеніла тут пісня крилата,
                              гули новосілля, весілля, родини
                                                                                        і радості й щастя було у вас багато.
                                                                                       Щоб кожному з вас усміхалася доля,
                                                                                Господь дарував наснагу і сили.
                                                                                     Щоб ви проживали  у дружному колі
                                                                                     і  працею славили ваші родини.

Шановні односельці!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніше вітання і побажання.Від щирого серця й від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, достатку, миру і щедрої долі, успіху, сили та наснаги у всіх Ваших починаннях. Нехай любов до Батьківщини і мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім'я України. Щоб кожен день Вашого життя наповнювався радістю, теплом та новими здобутками, а Ваші добрі справи примножували славу рідної України.

Зі святом Незалежності!

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Молодість – безцінний дар природи. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою С.І. Сидоренко

Вітаємо із Днем захисту дітей!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Вітання до Дня Перемоги
  Перемога була так давно ... Змінилися покоління, ми стали дорослими, і тепер    прийшла наш черга стояти на варті миру і піклуватися про те, щоб він був  благополучним! У День Перемоги я вітаю вас з гордістю за подвиг наших дідів і  прадідів! Дозвольте побажати вам міцного здоров'я, довгих років і заслуженого щастя!

З повагою С.І. Сидоренко

Шановні учасники – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших    співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої  техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм,  самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого  району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-  кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати  наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду; тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою С.І. Сидоренко!

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

Любі жінки!

Вітаємо вас з ніжним весняним святом 8 березня. Ви - втілення  турботи, уособлення тепла і затишку. Поруч з вами завжди  панує аура доброти і ніжності. Ви служите для нас джерелом  натхнення і піднесених почуттів. Немає нічого більш дорого і  святого в світі, ніж жінка, що дала життя. Нехай у вашій душі  завжди буде весна. Щастя, любов і удача хай не покидають вас  ніколи!