ШАНОВНІ  ОДНОСЕЛЬЦІ !

ЗАПРОШУЄМО   ВАС   НА   СВЯТО   ІВАНА   КУПАЛА, ЯКЕ  ВІДБУДЕТЬСЯ   6   ЛИПНЯ   О   2000    ГОД   У   СЕЛІ   БАЗИЛІВЩИНА (БІЛЯ  9-ГО  СТАВКА).

МАШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР (З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ)

Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та  пробації Міністерства юстиції

Контактні дані: вул. Героїв Майдану, 2, смт. Машівка, Машівського району, Полтавської області,  39400, тел.: (05364)9-14-89, ел. скринька: mashivka_rp_kvi@ukr.net

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

брошура

Шановні односельці!

У с. Базилівщина буде проводитися збір сміття по кожній вулиці.

Відтепер збір сміття буде проводитися безкоштовно кожну другу і четверту суботу місяця.

З повагою виконком.

Бюро правової допомоги

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відділу «Машівське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11 (Дворовенко Максим Іванович)

Брошура.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Рішення сесії Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2019 рік».

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект регуляторного акту рішення сесії Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2019 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів господарювання в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Базилівщинської сільської ради – http://bazylivshina.rada.org.ua/ , розділі «Регуляторна політика», або у приміщенні виконавчого комітету сільської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб за адресою: 39420, вулиця Незалежності, 26, с. Базилівщина Машівського району Полтавської області, Базилівщинська сільська рада Машівського району Полтавської області, e-mail: bazelivschinarada@ukr.net.

21.05.2018                                                     ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА БАЗИЛІВЩИНА!

У ВІВТОРОК 22 ТРАВНЯ 2018 РОКУ О 1000 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ БАЗИЛІВЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА БАЗИЛІВЩИНА.

Керуючись ст. 21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території сільської ради; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території сільської ради; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території сільської ради та суміжних з нею територіях; представниками самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію сільської ради; народними депутатами України, депутатами відповідних місцевих рад і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

11.05.2018                                                                                                                                                     ВИКОНКОМ

ОГОЛОШЕННЯ!

У НЕДІЛЮ 8 КВІТНЯ 2018 РОКУ О 0300  ГОДИНІ РАНКУ ВІД СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ПІДВІЗ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ДО ЦЕРКВИ В СМТ МАШІВКА.

03.04.2018                                                         ВИКОНКОМ

ОГОЛОШЕННЯ!

У П’ЯТНИЦЮ,  9 ЛЮТОГО, О 1000 В ПРИМІЩЕННІ БАЗИЛІВЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВОДИТИМЕ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВА МАШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЮЛІЯ КОСТЯНТИНІВНА СЕРЕДА

ВИКОНКОМ

ОГОЛОШЕННЯ!

06 ЛИПНЯ О 2000 ГОДИНІ БІЛЯ ДЕВЯТОГО СТАВКА ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

13 ЧЕРВНЯ О 10 00 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУДЕ ПРОВОДИТЬСЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПО ЗЕМЕЛЬНИМ ПИТАННЯМ НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У МАШІВСЬКОМУ РАЙОНІ.

виконком

ОГОЛОШЕННЯ!

У СЕРЕДУ 22 ЛЮТОГО О 1030 год В ПРИМІЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

1. ПЕНСІЙНИЙ ФОНД;

2. УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ;

3. ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ (інформація по процедурі приватизації земельної ділянки під будинком).

20.02.2017                                                                                                                   ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

ОГОЛОШЕННЯ!

17 ЛЮТОГО 0 1000 год В ПРИМІЩЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУДЕ ПРОВОДИТИ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА ВІТАЛІЙ ЧОВНОВИЙ

До відома жителів Базилівщинської сільської ради Машівського району

У четвер, 9 лютого, о 9-й годині  в приміщенні Базилівщинської сільської ради буде проводити особистий прийом громадян заступник голови районної ради        Софія Олексіївна  Кулак .

6.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ, 12.02.2017р. О 1200 ГОДИНІ У ПРИМІШЕННІ СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУДУТЬСЯ ЗБОРИ ПО ОБГОВОРЕННЮ ПИТАННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДИ.