«Домашнє насильство в Україні-злочин, а не насильство»!!!

З метою запобігання домашньому насильству, Машівський районний сектор Державної установи «Центр пробації» в полтавській області спільно з начальником відділу «Машівського бюро правової допомоги» відповідно до функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, провели інформаційний семінар на тему «Відповідальність за вчинення домашнього насильства»

Найчастіше жертвами домашнього насильства є жінки. Однак, нерідко від такого насильства потерпають люди похилого віку, частково недієздатні особи-такі, що не можуть  постояти за себе та є значно слабшими за своїх кривдників, як фізично, так і психологічно.

Також акцентували увагу присутніх на особливості притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення насильницьких дій і проінформували про терміновий заборонний  та обмежувальний припис.