Із матеріалів 40 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

05 березня 2018 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  40 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 8 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про затвердження Програми «Сприяння Базилівщинською сільською радою територіальній обороні Машівського району на 2018 рік» та виділення коштів на її виконання у 2018 році.
  2. Про виділення субвенції для ДПРП-5 смт. Машівка.
  3. Про затвердження Програми «Сприяння функціонування фінансового управління Машівської районної державної адміністрації на 2018 рік» та виділення субвенції на її виконання.
  4. Про затвердження Програми «Сприяння УДКСУ у Машівському районі Полтавської області у покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів коштів на 2018-2020 роки» та виділення субвенції на її виконання у 2018 році.
  5. Про виділення коштів на виготовлення проекту капітального ремонту (утеплення) будівлі Базилівщинського АЗПСМ.
  6. Про виділення коштів на виготовлення проекту капітального будівництва спортивного майданчика в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області.
  7. Про виділення коштів на придбання вуличних тренажерів.
  8. Про виділення коштів на ремонт ввідно-облікових щитів по вуличному освітленню в с. Базилівщина.
  9. Про виділення коштів на придбання опор повітряних ліній електропередач для вуличного електроосвітлення в с. Базилівщина.
  10. Про виділення коштів на розробку програми поводження з твердими побутовими відходами на території Базилівщинської сільської ради.
  11. Про виділення коштів на надання послуг щодо виготовлення документації для ботанічного заказника місцевого значення «Дикунова балка».
  12. Про встановлення сплати частини прибутку (доходу) до місцевого бюджету для господарських організацій комунальної форми власності, засновником яких є сільська рада.
  13. Про виділення коштів на збільшення статутного капіталу КП «Базилівщинське ЖКГ».
  14. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, комп’ютерів та комп’ютерного обладнання Базилівщинською сільською радою, а також установами, які утримуються за рахунок сільського бюджету.
  15. Про виділення коштів придбання легкового автомобіля для обслуговування виконавчого органу Базилівщинської сільської ради.
  16. Про виділення коштів на придбання системного блоку для персонального комп’ютера для Базилівщинської сільської ради.
  17. Про виділення коштів на оплату послуг ПП БТІ «Інвентаризатор» для Базилівщинської сільської ради.
  18. Про виділення коштів на послуги інформатизації (хостинг та технічна підтримка).
  19. Про надання матеріальної допомоги Заєць Л.С.
  20. Про надання матеріальної допомоги Штрикулю М.Я.
  21. Про надання матеріальної допомоги Штрикуль Г.М.
  22. Про надання матеріальної допомоги Жигилій Л.В.
  23. Про надання матеріальної допомоги Марчишиній Л.І.
  24. Про надання матеріальної допомоги Буряк В.Є.
  25. Про надання матеріальної допомоги Клименко Л.Г.
  26. Про надання матеріальної допомоги Марчишиній Г.В.
  27. Про надання матеріальної допомоги Прокопенко Л.М.
  28. Про надання матеріальної допомоги Вертинському В.О.
  29. Про надання матеріальної допомоги Марчишину М.А.
  30. Про надання матеріальної допомоги Гупало Р.В.
  31. Про надання матеріальної допомоги Баці Р.М.
  32. Про надання матеріальної допомоги Дегтяру А.Ю.
  33. Про надання матеріальної допомоги Бублик О.П.
  34. Про надання матеріальної допомоги Вертинській О.А.
  35. Про надання матеріальної допомоги Поді В.О.
  36. Про надання матеріальної допомоги Рябокінь Л.М.
  37. Про надання матеріальної допомоги Яременко А.О.
  38. Про надання матеріальної допомоги Шамайді Н.О.
  39. Про надання матеріальної допомоги Дузенко М.В.
  40. Про надання матеріальної допомоги Ковалю М.П.
  41. Про надання матеріальної допомоги Бунос Ю.О.
  42. Про надання матеріальної допомоги Невойту В.Н.
  43. Про надання матеріальної допомоги Колядичу М.І.
  44. Про надання матеріальної допомоги Чиж І.О.
  45. Про надання матеріальної допомоги Кінашу С.М.
  46. Про надання матеріальної допомоги Клітній І.М.
  47. Про надання матеріальної допомоги Клітному О.О.
  48. Про надання матеріальної допомоги Тарасовській О.О.
  49. Про надання матеріальної допомоги Бобошко К.К.
  50. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  51. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.