*

01 лютого 2017 року на базі Базилівщинської  сільської ради працював виїзний  дистанційний пункт доступу до безоплатної правової  допомоги, в якому взяв участь  заступник начальника відділу «Машівське бюро правової  допомоги» Другого  полтавського  місцевого центру з надання БВПД Максим Дворовенко.

Цього дня усі бажаючі мали змогу отримати безоплатну первинну правову допомогу, а  також оформити звернення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Громадяни порушували питання щодо вступу в спадщину, визнання права власності на  спадкове майно та оформлення субсидії. Працівником бюро надано роз’яснення та  консультації відповідно до компетенції, визначені документи, які необхідно подати при  зверненні з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відділу «Машівське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11.