Із матеріалів 41 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

13 квітня 2018 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  41 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 9 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера  Базилівщинської сільської ради, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про затвердження «Програми поводження з твердими побутовими відходами по Базилівщинській сільській радіна період 2018-2021 роки».
  2. Про затвердження комплексної Програми профілактики злочинності на 2018-2022 роки.
  3. Про затвердження Програми розвитку футболу в Машівському районі на 2018-2023 роки та виділення субвенції на її виконання.
  4. Про виділення субвенції Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району на придбання спецавтомобіля.
  5. Про виділення коштів на виготовлення проекту капітального ремонту (утеплення) будівлі Базилівщинської АЗПСМ.
  6. Про виділення коштів на потреби Базилівщинської АЗПСМ.
  7. Про виділення коштів на виготовлення проектів капітального будівництва автомобільних доріг по вулиці Незалежності, підйом між вулицями Незалежності, Гоголя та Лесі Українки в с. Базилівщина.
  8. Про затвердження кошторисної документації по монтажу та капітальному будівництву водопровідних мереж в с. Базилівщина (вул. Червоне Село).
  9. Про виділення коштів на придбання та установку камери відеоспостереження.
  10. Про виділення коштів на благоустрій с. Базилівщина.
  11. Про виділення коштів на виготовлення документів по державній реєстрації службового автомобіля.
  12. Про списання приміщення колишнього дитячого садка.
  13. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Базилівщинської територіальної громади за І квартал 2018 року.
  14. Про затвердження Порядку списання основних засобів комунальної власності з балансу Базилівщинської сільської ради.
  15. Про надання матеріальної допомоги Філоненко К.М. на народження дитини.
  16. Про надання матеріальної допомоги Ляшенко Т.О. на поховання матері.
  17. Про затвердження рішення виконкому щодо надання матеріальної допомоги Рябокінь Л.Г. на поховання дочки.
  18. Про надання матеріальної допомоги Жигилію О.Г.
  19. Про надання матеріальної допомоги Клітній К.В.
  20. Про надання матеріальної допомоги Бондаренко А.Д.
  21. Про надання матеріальної допомоги Гарбуз В.А.
  22. Про надання матеріальної допомоги Чалому С.О.
  23. Про надання матеріальної допомоги Галці Л.О.
  24. Про надання матеріальної допомоги Семенюті В.Г.
  25. Про надання матеріальної допомоги Бурсалі Л.М.
  26. Про надання матеріальної допомоги Пертенку Д.В.
  27. Про надання матеріальної допомоги Клітному В.В.
  28. Про надання матеріальної допомоги Дузенку О.В.
  29. Про надання матеріальної допомоги Прокопенко Н.В.
  30. Про надання матеріальної допомоги Черниш О.В.
  31. Про надання матеріальної допомоги Чижу С.М.
  32. Про надання матеріальної допомоги Клименко Т.А.
  33. Про надання матеріальної допомоги Дузенко М.Є.
  34. Про надання матеріальної допомоги Кириченко Я.М.
  35. Про надання матеріальної допомоги Мироненко Л.П.
  36. Про надання матеріальної допомоги учасникам та дітям війни.
  37. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  38. Про внесення змін до складу Опікунської ради при виконавчому комітеті Базилівщинської сільської ради.
  39. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  40. Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-25 в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області».
  41. Про затвердження робочого проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-29 в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області».