Матеріальна допомога населенню (із матеріалів 22 сесії 7 скликання)

На 22 сесії VII скликання від 07.04.2017 року депутатами було розглянуто заяви з проханням  виділення матеріальної допомоги:

1. На лікування від Ноги Г.Г., Жигилій Л.В., Клітної І.М., Чижа С.М.,

2. На оперативне втручання від Марчишина А.М., Фанченко Г.Г.

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетним Кодексом та Програмою Базилівщинської сільської ради на 2017 рік "Соціальний захист" депутати вирішили виділити по 1000 гривень на лікування захворювань та по 4000 гривень на операції.

До 31 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС вирішили надати матеріальну допомогу жителям села Базилівщина, які брали участь у ліквідації катастрофи (Галці М.Г., Гейко О.Й., Мишурі С.О., Філіповському С.А.), по 1000 грн.

Як зазначив сільський голова Сергій Іванович Сидоренко, депутати і надалі продовжуватимуть допомагати своїм односельцям.