Із матеріалів 22 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

7 квітня 2017 року о 1300 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  22 сесія 7 скликання, присутніми на якій були 8 із 12 обраних депутатів. На пленарне  засідання були запрошені головний бухгалтер та землевпорядник Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі питання:

1. Виділення коштів на будівництво водогону по селу Базилівщина (виділено 500000 і 350000 грн).

2.Виділення субвенцій (деталі у наступній новині).

3. Про створення постійної комісії та затвердження заходів щодо врегулювання можливості виникнення конфлікту інтересів у діяльності сільського голови, секретаря виконкому, депутатів Базилівщинської сільської ради.

4. Виділення коштів на придбання автобусних зупинок для с. Базилівщина (виділено 80000 грн.)

5. Розгляд клопотання Машівського ЦВПЗ (вирішили відмовити у закритті Базилівщинського ВПЗ).

6. Виділення коштів на благоустрій села (виділили 12000 грн.)

7. Надання матеріальних допомог ліквідаторам аварії на ЧАЕС та по заявам (деталі у наступній новині).

8. Розгляд заяви про введення до членів ОСГ.

9. Затвердження розпоряджень голови сільської ради.

10. Про оплату громадських робіт за рахунок коштів Машівського районного центру зайнятості на 2017 рік.

11. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.