*Виділення матеріальних допомог жителям с. Базилівщина

Для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади с.Базилівщина на 19 сесій VII скликання від 23.12.2016 року було затверджено такі Програми сільської ради на 2017 рік: "Спорт для всіх", "Розвиток культури та проведення свят", "Охорона приміщення" та "Соціальний захист". Відповідно до останньої на кожній сесії сільської ради депутати будуть розглядати заяви жителів села про надання матеріальних допомог на лікування та операції.

Так, на 20 сесії VII скликання від 03.02.2017 року депутатами було розглянуто заяви з проханням виділення матеріальної допомоги:

1. На лікування від Черниш О.В., Красільної Ю.О. (на лікування дочки), Очкас С.М., Шамайди Н.О., Прокопенко Н.В.

2. На оперативне втручання від Мотієнко Г.В. (на оперування сина), Сідаш В.М., Прокопенко С.Є.

Депутати вирішили виділити по 1000 гривень на лікування захворювань та по 4000 гривень на операції.

Також було виділено кошти у сумі 1920 гривень по заяві Бейдик Л.М. на відшкодування вартості харчування дитини-чорнобильця Бейдик Ю.Р.

Як зазначив сільський голова Сергій Іванович Сидоренко, депутати і надалі продовжуватимуть допомагати своїм односельцям.