Із матеріалів 43 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

19 червня 2018 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  43 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 9 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера та спеціаліста-землевпорядника  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про виділення субвенції Базилівщинській ЗОШ на реконструкцію внутрішніх електричних мереж.
  2. Про виділення субвенції Базилівщинському сільському будинку культури на поточний ремонт фасаду будівлі.
  3. Про виділення субвенції Базилівщинському сільському будинку культури на придбання та встановлення газового лічильника й приладу дистанційної передачі даних і внесення змін у документацію та придбання мікшерного пульту.
  4. Про виділення коштів на нове будівництво спортивного майданчика в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області.
  5. Про виділення коштів на інженерно-геодезичні вишукування.
  6. Про виділення коштів на обкошування узбіч доріг в с. Базилівщина.
  7.  Про виділення коштів на благоустрій села Базилівщина (придбання піску).
  8. Про виділення коштів на придбання матеріалів для ремонту та обслуговування вуличного електроосвітлення.
  9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету.
  10. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків  на 2019 рік на території Базилівщинської сільської ради.
  11. Про надання матеріальної допомоги Борисенко Г.П.
  12. Про надання матеріальної допомоги Гордієнко Л.С.
  13. Про надання матеріальної допомоги Гребінник М.Ф.
  14. Про надання матеріальної допомоги Деревянко О.І.
  15. Про надання матеріальної допомоги  Дроздовій В.В.
  16. Про надання матеріальної допомоги Дегтяр В.В.
  17. Про надання матеріальної допомоги Звірінському О.К.
  18. Про надання матеріальної допомоги Порохні І.Г.
  19. Про надання матеріальної допомоги Коваленко Т.В.
  20. Про надання матеріальної допомоги Шульзі Н.О.
  21. Про надання матеріальної допомоги Красільній Ю.О.
  22. Про надання матеріальної допомоги Філоненко К.М.
  23. Про надання матеріальної допомоги Вергелесу І.Г.
  24. Про надання матеріальної допомоги Гребенчуку Ю.М.
  25. Про збільшення видатків на оплату праці керівних працівників і спеціалістів апарату сільської ради та внесення змін до штатного розпису сільської ради.
  26. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  27. Про надання дозволу на проектування артезіанської свердловини.
  28. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  29. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Зовнішні мережі водопостачання в селі Базилівщина Машівського району (вулиця Берегова).