Із матеріалів 28 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

10 серпня 2017 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  28 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 8 із 12 обраних депутатів. На пленарне  засідання  були запрошені головний бухгалтер Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про внесення змін до Статуту КП «Базилівщинське ЖКГ» та виділення коштів на збільшення статутного капіталу КП «Базилівщинське ЖКГ».
  2. Про виділення коштів на заміну вікон у приміщенні Базилівщинської сільської ради та приміщенні котельні.
  3. Про виділення коштів на придбання та установку кондиціонерів у приміщенні Базилівщинської сільської ради.
  4. Про виділення коштів на придбання енергозберігаючих ламп для вуличного електроосвітлення.
  5. Про виділення субвенції Базилівщинському ДНЗ «Ромашка».
  6. Про виділення субвенції Базилівщинській АЗПСМ.
  7. Про виділення субвенції Базилівщинській сільській бібліотеці-філії №3.
  8. Про виділення коштів на придбання паливо-мастильних матеріалів для бензокіс.
  9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
  10. Про затвердження кошторисної документації на будівництво водогону по вул. Володимирівська (свердловина «школа») в с. Базилівщина Машівського р-ну Полтавської обл.
  11. Про надання матеріальної допомоги Штрикуль Г.М.
  12.  Про надання матеріальної допомоги Рябокінь Л.М.
  13.  Про надання матеріальної допомоги Маячко Н.Г.
  14.  Про надання матеріальної допомоги Ковалю М.П.
  15.  Про надання матеріальної допомоги Тарабанову С.С.
  16.  Про надання матеріальної допомоги Жигилію Г.І.
  17.  Про надання матеріальної допомоги Філіповському С.А.
  18.  Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  19. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.