Із матеріалів 21 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

10 березня 2017 року о 1300 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради      відбулась 21 сесія 7 скликання, присутніми на якій були 8 із 12 обраних депутатів. На    пленарне засідання були запрошені головний бухгалтер та землевпорядник  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі питання:

1. Прийняття субвенцій від Машівської районної ради (див. попередню новину).

2. Про затвердження Програми правової просвіти та надання безоплатної правової  допомоги населенню Базилівщинської сільської ради на 2017-2021 роки. (Програму  затверджено та виділено 2500 грн. на її виконання у 2017 році).

3. Виділення субвенції для ДНЗ "Ромашка" (деталі у наступній новині).

4. Виділення коштів на виготовлення вказівників із назвами вулиць (деталі у наступній новині).

5. Прийняття на роботу та оплату праці відповідального за енергогосподарство (виділено 17590 грн.)

6. Поновлення грошової оцінки земель в межах населеного пункту  с. Базилівщина на території Базилівщинської сільської ради Машівського району та її оплата (виділено кошти у сумі 49900 грн.)

7. Виділення коштів на виготовлення технічних умов по вуличному освітленню с. Базилівщина (виділено 22000 грн.)

8. Виділення коштів на придбання, установку та прошивку електролічильників по вуличному освітленню (виділено 7400 грн.)

9. Надання матеріальних допомог по заявам (деталі у наступній новині).

10. Розгляд клопотання Машівської селищної ради щодо надання згоди територіальної громади Базилівщинської сільської ради на співробітництво у придбанні сміттєзбиральної техніки (після тривалої дискусії вирішили відмовити у наданні згоди територіальної громади Базилівщинської сільської ради на співробітництво у придбанні сміттєзбиральної техніки та її співфінансуванні)

11. Перегляд Рішення 19 сесії  7 скликання від 23.12.2016р. «Про затвердження сільського бюджету на 2017 рік».

12. Затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

13. Внесення змін до сільського бюджету 2017 рік.