Матеріальна допомога учасникам та дітям війни (із матеріалів 24 сесії 7 скликання)

На 24 сесії VII скликання від 05.05.2017 року депутатами було розглянуто питання про виділення матеріальної допомоги учасникам та дітям війни, які проживають на території Базилівщинської сільської ради до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1, п.3 ст. 3 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», Програмою Базилівщинської сільської ради на 2017 рік «Соціальний захист» та Бюджетним кодексом України, сесія сільської ради вирішила надати матеріальну допомогу жителям села Базилівщина – учасникам та дітям війни до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у сумі по 1000 грн.

Дя отримання цієї допомоги необхідно принести копії документів у сільську раду:

-паспорта,

-ідентифікаційного коду;

-посвідчення, яке підтверджує статус учасника чи дитини війни)

-розрахунковий рахунок (за наявності банківської картки)