Благодійна допомога ГПУ "Полтавагазвидобування" для попередження розповсюдження респіраторної коронавірусної інфекції COVID-19 в селі Базилівщина

Вдячні керівництву АТ "Укргазвидобування", ГПУ "Полтавагазвидобування" за небайдужість та швидке реагування на потреби жителів села Базилівщина.

З метою попередження розповсюдження респіраторної коронавірусної інфекції COVID-19 Базилівщинська сільська рада звернулася до т.в.о. генерального директора АТ "Укргазвидобування" Романюка Олександра Миколайовича про надання благодійної допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих речовин.

І вже через кілька днів сільській раді та місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини передали медичні маски, рукавички та дезінфікуючий розчин. Все це буде використано для потреб населення.

Ще раз дякуємо та сподіваємося на подальшу співпрацю!