Із матеріалів 42 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

18 травня 2018 року о 1400 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  42 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 9 із 12 обраних депутатів. На   пленарне  засідання  було запрошено головного бухгалтера  Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді самодіяльних творчих колективів в Машівському районі Полтавської області на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до Програми «Спорт для всіх» на 2018 рік.
  3. Про виділення субвенції на придбання рюкзаків для випускників ДНЗ «Ромашка».
  4. Про виділення коштів на страхування службового автомобіля Базилівщинської сільської ради.
  5. Про виділення коштів на капітальне будівництво автомобільної дороги по вулиці Незалежності в с. Базилівщина.
  6. Про виділення коштів на капітальне будівництво автомобільної дороги по провулку Шкільному в с. Базилівщина.
  7. Про виділення коштів на поточний ремонт автомобільних доріг в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області.
  8. Про внесення змін до рішення сільської ради від 18.08.2017р. «Про затвердження штатного розпису працівників Комунального підприємства «Базилівщинське житлово-комунальне господарство».
  9. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини с. Базилівщина, вул. Миру, 60.
  10. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту на користь Спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія» для прокладання трубопроводу для підключення свердловини №215 Машівська на Єлизаветівському родовищі, Західно-Машівської площі до УППНГ Єлизаветівського родовища. Нове будівництво в межах села Базилівщина Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області.
  11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Базилівщина на території Базилівщинської сільської ради Машівського району Полтавської області.
  12.  Про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення«Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік» на території Базилівщинської сільської ради.
  13.  Про надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
  14.  Про надання матеріальної допомоги Кіблицькій В.Т.
  15.  Про надання матеріальної допомоги Токар Т.Й. на поховання матері.
  16.  Про затвердження рішення виконкому щодо надання матеріальної допомоги Солонарю П.В. на поховання батька.
  17. Про надання матеріальної допомоги Паржину В.В.
  18.  Про надання матеріальної допомоги Темнову О.О.
  19. Про надання матеріальної допомоги Петраковій Л.А.
  20.  Про надання матеріальної допомоги Синовець Н.О.
  21.  Про надання матеріальної допомоги Колядич О.С.
  22.  Про надання матеріальної допомоги Гайдар О.П.
  23.  Про надання матеріальної допомоги Шамайді М.М.
  24.  Про надання матеріальної допомоги Жигилій К.І.
  25.  Про надання матеріальної допомоги Прокопенко Л.Б.
  26.  Про надання матеріальної допомоги Сидоренко Г.О.
  27.  Про надання матеріальної допомоги Шамайді З.І.
  28.  Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.
  29. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  30. Про надання щорічної основної відпустки та матеріальної допомоги на оздоровлення сільському голові Сидоренку С.І.
  31. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-25 в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області».
  32. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-29 в с. Базилівщина Машівського району Полтавської області».
  33. Про виплату матеріальної допомоги на покращення соціально-побутових умов сільському голові Сидоренку С.І.
  34. Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів сільського бюджету учасників спортивних заходів.
  35. Про затвердження граничної грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів.