Із матеріалів 24 сесії 7 скликання Базилівщинської сільської ради

5 травня 2017 року о 1300 годині у приміщенні Базилівщинської сільської ради  відбулась  24 сесія 7  скликання, присутніми на якій були 9 із 12 обраних депутатів. На пленарне  засідання  був запрошений головний бухгалтер Базилівщинської сільської ради. На сесії було розглянуто такі  питання:

1. Вивчення можливості створення об’єднаної територіальної громади з територіальних громад Машівської селищної ради, Базилівщинської, Новотагамлицької, Селищинської сільських рад.

2. Про виділення коштів для нового будівництва вуличного електроосвітлення по вулицях Червоне Село, Миру, Незалежності, Шевченка, Лесі Українки (виділено 376000 грн.)

3. Про виділення коштів на придбання ліхтарів для вуличного електроосвітлення.Про виділення коштів на придбання ліхтарів для вуличного електроосвітлення (виділено 124000 грн.)

4. Про виділення коштів на поточний ремонт дороги в с. Базилівщина (виділено 80000 грн.)

5. Про виділення коштів на благоустрій с. Базилівщина (виділено 33000 грн.) - зокрема, на придбання чотирьох лавок, чотирьох урн для сміття, двох дошок оголошень, велопарковки).

6. Про надання матеріальної допомоги учасникам та дітям війни (деталі у наступній новині).

7. Про надання матеріальних допомог (деталі у наступній новині).

8. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період.

9. Про внесення змін до сільського бюджету 2017 рік.

10. Про внесення змін до Рішення 12 сесії 7 скликання від 07.06.2016р. "Про встановлення ставок земельного податку"